Od redakcji 3/2022

ELektroinstalator32020 okladka internetSzanowni Państwo,

W 2019 r. Ministerstwo Energii we współpracy z Ministerstwem Środowiska przygotowało program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w Polsce „Mój Prąd” skierowany do gospodarstw domowych. Głównym celem programu jest zwiększenie produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych, a jego budżet wynosi 1 mld zł.

Więcej…

XIII Targi ELEKTROTECHNIKA 2015

Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKAMiędzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2015 są skierowane do producentów i użytkowników aparatów oraz urządzeń niskiego, średniego i wysokiego napięcia, a także systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Kolejna - już XIII edycja targów odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 25-27 marca br.

Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA. Integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA 2015 są konferencje, szkolenia i warsztaty. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach organizowanych wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa.

Tematyka szkoleń w ramach Targów ELEKTROTECHNIKA 2015 obejmuje:

 • systemy sterowania i nadzoru sieci i stacji elektroenergetycznych;
 • systemy rozdziału energii elektrycznej, rozbudowę istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej w miastach i centrach przemysłowych;
 • modernizację infrastruktury kolejowej;
 • technologię LED;
 • nowoczesne rozdzielnice SN i nn;
 • ochronę przeciwpożarową budynków;
 • budynkowe instalacje telekomunikacyjne − Kodeks Dobrych Praktyk;
 • oświetlenie drogowe - dobór opraw, słupów i sterowania - informacje niezbędne dla projektanta i inwestora;
 • instalacje niskiego napięcia w strefach zagrożonych wybuchem;
 • systemy zarządzania budynkiem - oszczędne gospodarowanie energią w budynku;
 • wybrane zagadnienia projektowania instalacji elektrycznej w sieci miejskiej oraz obiektach, przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowych, hotelowo--rekreacyjnych i mieszkalnych.

Dzięki targowo-szkoleniowej formule Targi ELEKTROTECHNIKA to najskuteczniejsza forma dotarcia do projektantów, inwestorów, osób odpowiedzialnych za modernizację instalacji elektrycznych zasilających i rozdzielczych, systemów zabezpieczeń i monitoringu, a także systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego.

Uczestnicy spotkań dzięki takiej formule imprezy targowej mają możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z praktyczną ofertą producentów na stoiskach targowych. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Rejestracja na szkolenia jest możliwa na stronie internetowej www.elektroinstalacje.pl. Tam również można uzyskać szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji targów.

(Ei)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem