Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

Konferencja ASCOMP SECURITY FORUM

schaltschrankFirma Rittal Polska jest partnerem konferencji Ascomp Security Forum, która odbędzie się w Otwocku w dniach 12 i 13 kwietnia 2108 r. Tematem wiodącym będzie ochrona systemów cyfrowych, m.in. z zastosowaniem najnowszych rozwiązań systemowych Rittal.

Zagrożenia w cyberprzestrzeni to rosnący problem wszystkich firm czy organizacji, a więc największe wyzwanie, przed którym stoi obecnie rynek IT.
 
W 2017 r. zawirusowanych zostało kilka tysięcy komputerów w pond 100 krajach za pomocą oprogramowania takiego jak Bad Rabbit czy WannaCry. Aktualnie problemem są nie tylko zdalnie pracujący specjaliści opracowujący zainfekowane programy, lecz także liczba osób z dostępem do poufnych danych oraz czynniki niezależne od człowieka – maszyny.
Konferencja w Otwocku w całości poświecona jest analizie zagrożeń oraz ochronie systemów serwerowych, a także omówieniu skutecznych rozwiązań. Prelegenci przedstawią nowinki z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz najnowsze oferty produktowe. 
W tym roku skupimy się na przybliżeniu słuchaczom normy PN-EN 1047-2. Zaprezentujemy najbardziej optymalne i atestowane rozwiązania Rittal. Szczegółowo przeanalizujemy różnice pomiędzy Normą 1363 a 1047-2, a także warunki w jakich odbywa się test dla normy i wszystko, co się z nim wiąże – mówi Bogdan Marczak, Data Center Systems Designer Rittal.
Podczas konferencji zostaną  omówione systemy ochronne IT, w tym m.in. standaryzacja Data Center według TUV IT oraz ochrona przed pełnym atakiem DDoS z rozwiązaniami F5 Networks. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabraknie pokazów warsztatowych. Wśród prelegentów znajdą się eksperci:  Rittal, F5 Networks, Palo Alto Networks, Extreme Networks, Vmware, Commvault, Fujitsu, Symantec, Pure Storage.
 
Źródło: RITTAL POLSKA

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem