elektroinstalator.com.pl

EXPOPOWER – wiodące targi innowacji w energetyce

20160218expo640Tegoroczne targi EXPOPOWER, które odbędą się w dniach 10-12 maja b.r. w Poznaniu w sposób szczególny poświęcone są rozwojowi w energetyce. Do udziału w nich zaproszono liderów branży z Polski i zagranicy, cenionych ekspertów, naukowców i doświadczonych przedsiębiorców. Szykuje się inspirująca wymiana doświadczeń.

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu branżę energetyczną. Zakres ekspozycji obejmuje prezentację oferty firm z dystrybucji, przesyłu, wytwarzania i handlu energią.

Biznes w międzynarodowym gronie
W targach uczestniczą wystawcy z Polski i wielu krajów świata. W ubiegłorocznej edycji targów EXPOPOWER i równolegle odbywających się targów GREENPOWER wzięło udział ponad 200 firm, prezentując nowe trendy rynkowe, technologie i rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej.

Uzupełnieniem ekspozycji były liczne konferencje branżowe oraz kongres Energia.21, który przyciągnął do stolicy Wielkopolski setki profesjonalistów z energetyki.
Myślę, że tendencja, aby łączyć targi EXPOPOWER z konferencjami i wystąpieniami specjalnymi to dobry kierunek – mówi Wiesław Gil z firmy Mikronika. – To dobra okazja do spotkań z klientami, do rozmów biznesowych, a nie tylko kurtuazyjnych.

Wystawcy od lat uczestniczący w poznańskiej imprezie doceniają jej potencjał.
Na targach Expopower spotykamy całą energetykę, branżę pracującą przy energetyce, a także w nauce i szkolnictwie, która określa nam pewne kierunki rozwoju. Uważamy, że warto tu być – podkreśla Andrzej Grzybek, Prezes Zarządu, ZPUE. – To jedne z najistotniejszych targów na rynku polskim. Stąd nasza obecność od lat w Poznaniu.

Innowacje, które inspirują branżę
Targi EXPOPOWER umożliwiają kontakt z tysiącami klientów, którzy przyjeżdżają do Poznania w poszukiwaniu rynkowych nowości oraz osobistego kontaktu.
Expopower to wydarzenie targowe, podczas którego możemy bezpośrednio spotkać się z naszymi klientami i zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania. Dzięki tym targom mamy kontakt z klientami z całej Polski – podkreśla Krzysztof Pałgan, Dyrektor Handlowy, ABB. – Targi oceniam bardzo pozytywnie i intensywnie.

Innowacje w branży energetycznej są niezwykle istotne i stanowią napęd dla biznesu. Potwierdza to rosnący stan zgłoszeń na tegoroczną edycję EXPOPOWER. Wśród wielu firm, które zadeklarowały już swój udział, warto zaznaczyć takich liderów, jak ABB, Elektrobudowa, ZPUE, Jean Mueller, Efen, Nexas Power Accessories Poland, Elektromontaż Poznań, Mikronika, Agmar, Eti Polam i Zircon Poland.

Targom EXPOPOWER 2016 towarzyszyć będą wydarzenia: Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy Energia.21 oraz międzynarodowe Forum InnoPower.
Więcej na www.expopower.pl

Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny - rejestracja i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl

20160218expologo640

 


AcyMailing Module