Od redakcji 1/2020

Ei1

Szanowni Państwo,

Otrzymujecie pierwszy z dwunastu numerów „Elektroinstalatora, które w tym roku wyda Wydawnictwo SIGMA-NOT. Tym samym przechodzimy w periodyczny, comiesięczny tryb wydawniczy, dając Państwu pełniejsze informacje o rozwiązaniach i produktach dostępnych w branży elektroinstalacyjnej. Z innych zmian, które możemy odnotować, jest nowa lokalizacja naszej redakcji. Od tego roku mieścimy się w gmachu Warszawskiego Domu Technika NOT przy ulicy Tadeusza Czackiego, w bliskim sąsiedztwie Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

 

 

Więcej…

GRODNO SA

20120913grodnoFirma GRODNO SA, będąca w grupie największych polskich dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych, powołała nowego dyrektora ds. przemysłu. Jego celem będzie rozwój usług i produktów przeznaczonych dla branży przemysłowej.

GRODNO SA konsekwentnie realizuje swoje plany związane z rozwojem wyspecjalizowanej komórki obsługującej sektor przemysłowy. Spółka powołała na stanowisko dyrektora ds. przemysłu Łukasza Kulanicę. Będzie on odpowiedzialny za zwiększenie udziału artykułów przeznaczonych dla branży przemysłowej w całym portfolio produktów dostarczanych przez GRODNO.

„Zdecydowaliśmy się na utworzenie tego stanowiska, aby zwiększyć konkurencyjność spółki na polskim rynku. Branża przemysłowa ma duży potencjał i zamierzamy to wykorzystać. Chcemy umocnić w ten sposób naszą pozycję jako dostawcy wyspecjalizowanego i dedykowanego konkretnym sektorom" – tłumaczy Jarosław Jurczak, wiceprezes zarządu GRODNO SA.

Firma coraz mocniej stawia na produkty wysokomarżowe przeznaczone dla przemysłu. Długoterminowa strategia spółki zakłada rozwój w segmencie automatyki i innych produktów skierowanych do odbiorców przemysłowych. Dzięki temu GRODNO będzie mogło generować wyższe marże i sukcesywnie poprawiać rentowność.

Łukasz Kulanica jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji (kierunek Automatyka i Robotyka) na Politechnice Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które zdobywał m.in. w SCHNEIDER ELECTRIC Polska Sp. z o.o.

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem