Od redakcji 4/2022

ELektroinstalato42020 okl internet1Szanowni Państwo,

Współczesna medycyna opiera się na nowoczesnej aparaturze elektromedycznej przeznaczonej do diagnozowania, leczenia i ratowania ludzkiego życia. Tego rodzaju sprzęt powinien być niezawodny w działaniu, za co w głównym stopniu odpowiada bezpieczne i pewne źródło zasilania w energię elektryczną.

Więcej…

Aktualności

SEP: przedłużenie terminu ważności świadectw kwalifikacyjnych

unnamedW nawiązaniu do licznych zapytań kierowanych do komisji kwalifikacyjnych Stowarzyszenie Elektryków Polskich zwróciło się w ostatnich dwóch tygodniach do Urzędu Regulacji Energetyki z prośbą o umożliwienie przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych, na szczególnych zasadach z uwzględnieniem mobilnej formy.

Więcej...

Ruszył XXV Konkurs o Nagrodę Siemensa

Ruszyla-kolejna-edycja-konkursu-o-Nagrode-SiemensaPolitechnika Warszawska i firma Siemens zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa. Konkurs o Nagrodę Siemensa wyłania nietuzinkowe talenty spośród naukowców, zespołów badawczych oraz absolwentów studiów I i II stopnia z całej Polski. Zwycięskie projekty, które odpowiadają na potrzeby rynku i gospodarki – oprócz nagrody finansowej – uzyskują szansę na wdrożenie i zastosowanie w praktyce w ramach rozwiązań technologicznych firmy Siemens.

Więcej...

Targi ENEX 2020

enex 2020 - galeria 01Blisko 8000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów      – to bilans XXIII Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVIII Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz XXI Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Więcej...

Targi Elektrotechnika 2020

WstepPo raz 18. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się międzynarodowe Targi Elektrotechnika. Pokazy innowacji z obszaru elektrotechniki, automatyki, teletechniki i nowych technologii, a także rozwiązań z branży elektromobilności odbywały się przez trzy dni.

Więcej...

Certyfikaty Dystrybutorów dla partnerów Radpol

RadpolRuszyła akcja wręczania Certyfikatów Dystrybutora przez Radpol. To nowa formuła, która wspiera i nagradza długofalową współpracę pomiędzy producentem osprzętu termokurczliwego oraz kablowego a firmami handlowymi z branży elektrotechnicznej.

Więcej...

Rejestracja na szkolenia i warsztaty na Targach ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2020

Targi Swiatlo 2020Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego oraz Agencja SOMA, jak co roku, serdecznie zapraszają do uczestnictwa w cyklu 23 szkoleń i specjalistycznych warsztatów organizowanych w ramach XVIII Targów ELEKTROTECHNIKA 2020, XXVIII Targów ŚWIATŁO 2020 i X Wystawy TELETECHNIKA 2020.

Więcej...

Signify neutralna na 5 rynkach pod względem emisji CO2

1Firma Signify z branży oświetleniowej osiągnęła neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla w działalności na pięciu rynkach: Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), Dalekiego Wschodu, Indii, Indonezji oraz Pacyfiku.

Więcej...

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem