Od redakcji 2/2018

I okladkaSzanowni Państwo,

W dniu 18 lutego br. obchodziliśmy Dzień Baterii. Urządzenia do magazynowania energii elektrycznej pokonały w swym rozwoju długą drogę. Począwszy od starożytnych narzędzi dla złotników, poprzez zasilanie podzespołów samochodów, na aparaturze medycznej skończywszy.

Więcej…

Podwójna nagroda za oświetlenie

lug comarch 2Firma LUG Light Factory została laureatem Konkursu na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2017 roku oraz na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku, zorganizowanego przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Nagrodę przyznano w dniu 31 stycznia br. podczas warszawskich Targów ŚWIATŁO. 

 

Główną nagrodę firma LUG otrzymała za oświetlenie budynku firmy COMARCH w Łodzi. Komisja konkursowa podkreśliła bardzo staranny dobór opraw oświetleniowych zarówno do oświetlenia pomieszczeń biurowych, jak i powierzchni wspólnych budynku. Na potrzeby projektu firma dostarczyła najwyższej klasy nowoczesne rozwiązania oświetleniowe LED.

 

Koncepcja oświetleniowa projektu opierała się na: liniach świetlnych w korytarzach, toaletach i bistrach, oprawach zwieszanych z DALI i oprawach downlight w salach konferencyjnych, oprawach zwieszanych w biurach, oprawach hermetycznych w garażach i pomieszczeniach technicznych. Dzięki zastosowaniu w pomieszczeniach biurowych i konferencyjnych opraw ze specjalnymi kloszami uzyskano wysokie poziomy i równomierność oświetlenia bez zjawiska olśnienia.

LUGFirma LUG Light Factory uzyskała ponadto I nagrodę w kategorii „Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury” za oświetlenie Bulwarów Nabrzeże w Szczecinie. Koncepcja oświetleniowa projektu polegała na zachowaniu spójności z wcześniej zamontowanymi oprawami oraz spełnienie wszystkich założeń zawartych w normie PL-EN 13201:2005 Oświetlenie Dróg. Komisja podkreśliła profesjonalizm inwestycji polegający na odpowiednim doborze opraw zapewniającym spójność z innymi oprawami.

 

 Źródło: PZPO, LUG LIGHT FACTORY

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem