Od redakcji 4/2018

Ei4 I oklSzanowni Państwo,

zachęcam do sięgnięcia po 4 zeszyt „Elektroinstalatora”. Przygotowaliśmy w nim wiele ciekawych informacji.

Najtańszym sposobem przesyłu energii elektrycznej jest budowa napowietrznych linii przesyłowych z wykorzystaniem przewodów roboczych gołych (nieizolowanych).

Więcej…

Podwójna nagroda za oświetlenie

lug comarch 2Firma LUG Light Factory została laureatem Konkursu na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2017 roku oraz na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku, zorganizowanego przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Nagrodę przyznano w dniu 31 stycznia br. podczas warszawskich Targów ŚWIATŁO. 

 

Główną nagrodę firma LUG otrzymała za oświetlenie budynku firmy COMARCH w Łodzi. Komisja konkursowa podkreśliła bardzo staranny dobór opraw oświetleniowych zarówno do oświetlenia pomieszczeń biurowych, jak i powierzchni wspólnych budynku. Na potrzeby projektu firma dostarczyła najwyższej klasy nowoczesne rozwiązania oświetleniowe LED.

 

Koncepcja oświetleniowa projektu opierała się na: liniach świetlnych w korytarzach, toaletach i bistrach, oprawach zwieszanych z DALI i oprawach downlight w salach konferencyjnych, oprawach zwieszanych w biurach, oprawach hermetycznych w garażach i pomieszczeniach technicznych. Dzięki zastosowaniu w pomieszczeniach biurowych i konferencyjnych opraw ze specjalnymi kloszami uzyskano wysokie poziomy i równomierność oświetlenia bez zjawiska olśnienia.

LUGFirma LUG Light Factory uzyskała ponadto I nagrodę w kategorii „Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury” za oświetlenie Bulwarów Nabrzeże w Szczecinie. Koncepcja oświetleniowa projektu polegała na zachowaniu spójności z wcześniej zamontowanymi oprawami oraz spełnienie wszystkich założeń zawartych w normie PL-EN 13201:2005 Oświetlenie Dróg. Komisja podkreśliła profesjonalizm inwestycji polegający na odpowiednim doborze opraw zapewniającym spójność z innymi oprawami.

 

 Źródło: PZPO, LUG LIGHT FACTORY

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem