Od redakcji 4/2018

Ei4 I oklSzanowni Państwo,

zachęcam do sięgnięcia po 4 zeszyt „Elektroinstalatora”. Przygotowaliśmy w nim wiele ciekawych informacji.

Najtańszym sposobem przesyłu energii elektrycznej jest budowa napowietrznych linii przesyłowych z wykorzystaniem przewodów roboczych gołych (nieizolowanych).

Więcej…

Mistrzostwa Polski Branży Elektrotechnicznej w Maratonie MTB 2017

20170825KE13 sierpnia w Dziwiszowie, Podczas VIII etapu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, zostały rozegrane amatorskie MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ W MARATONIE MTB 2017.

W Mistrzostwach Polski Branży Elektrotechnicznej startowali pracownicy i właściciele firm bezpośrednio związanych z branżą elektrotechniczną: elektrycznych i elektroinstalatorskich, producentów elektrotechniki i automatyki przemysłowej, projektujących i wykonujących instalacje elektrotechniczne, dystrybutorów elektrotechniki itp.

To nie były przelewki, ale prawdziwy górski wyścig! Trasa piękna i bardzo trudna. Tym razem ze zboczem Łysej Góry musieli poradzić sobie nie narciarze, ale rowerzyści - amatorzy MTB. Trasa MEGA, na której rozgrywała się walka o mistrzostwo w branży, liczyła aż 42 km. Kilometry długich, morderczych podjazdów i stromych zjazdów.

20170825KE1

Zwyciężył Rafał Balawajder z Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Drugie miejsce zajął Mariusz Choroszewski z OPTYK-OKULAR TEAM JELENIA GÓRA, a trzecie – Piotr Przybył reprezentujący Stowarzyszenie Biedrusko Jakś-Bud. Złoty laur otrzymała też Magdalena Janczura, która jako jedyna wśród Pań reprezentowała branżę.

Organizatorem i głównym sponsorem imprezy jest firma Kaczmarek Electric S.A. Partnerami maratonu w Dziwiszowie były: szkoła narciarska AESCULAP oraz ośrodek narciarski SKI ARENA ŁYSA GÓRA.

Fundatorem nagród na mistrzostwach była firma Grupa Topex Sp. z o.o., która ufundowała bogato wyposażone skrzynki narzędziowe NEO TOOLS.

W górskich zmaganiach w Dziwiszowie wzięło udział 42 amatorów klasyfikowanych w branży elektrotechnicznej. Ogółem w maratonach Grand Prix Kaczmarek Electric MTB bierze udział przeszło 200 osób związanych zawodowo z branżą elektrotechniczną.

 

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem