Od redakcji 5/2020

ELektroinstalator5 2020 okl internet1Szanowni Państwo,

Łazienki i prysznice to obszary wysokiego ryzyka, dlatego wymagane środki ostrożności są odpowiednio rygorystyczne, a przepisy surowsze niż te dotyczące większości innych pomieszczeń. Środki ostrożności stosowane w łazienkach są oparte na: wytyczeniu stref, w których umieszczenie sprzętu elektrycznego jest ograniczone lub zabronione, ścisłym przestrzeganiu wymagań określonych dla każdej strefy, ustanowieniu połączenia ekwipotencjalnego między wszystkimi zewnętrznymi częściami metalowymi w danych strefach.

Więcej…

Lena Lighting na targach Light + Building 2016 - design i klasa energetyczna A++.

20160330lenaW dniach 13-18 marca we Frankfurcie nad Menem odbyły się jedne z najbardziej prestiżowych targów oświetleniowych Light+Building. Prezentowane tam nowości produktowe oraz przedstawiane najnowsze osiągnięcia i rozwiązania będą wytyczać trendy na kolejny rok.

Na targach tych co dwa lata spotykają się najwięksi producenci oświetlenia na świecie. Wśród nich swoje produkty i rozwiązania prezentowała Lena Lighting S.A.

„Obecność na targach we Frankfurcie to dla nas nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, spotkań z Klientami, ale również do podsumowań i oceny naszych osiągnięć na tle najbardziej rozpoznawalnych marek tej branży.

Jesteśmy otwarci na cały świat i możemy pochwalić się tym, że nasi Klienci pochodzą z 70 państw świata. Jesteśmy liderem wśród eksporterów branży oświetleniowej. Fakt, że polski producent Lena Lighting jest doceniany i rozpoznawalny za granicą jest naszą dumą. Cieszy nas, że nasze produkty zostają poddane weryfikacji nie tylko wśród producentów na rodzimym rynku, ale świetnie konkurują z innymi, również globalnymi markami.

Spośród wszystkich produktów z naszej oferty wyróżniają się na pewno oprawy przemysłowe. Udoskonalamy i projektujemy nowoczesne oprawy, które zapewniają optymalne oświetlenie hal produkcyjnych i magazynowych, przy jednoczesnej znaczącej oszczędności energii. Podczas targów największym zainteresowaniem cieszyły się nasze nowości z tej kategorii - CODAR RS LED EVO, INDUSTR LED, LINEA LED i OVAL LUX LED.

Od kilku lat rozwijamy współpracę z projektantami i architektami. Stąd w naszej ofercie ważną pozycję stanowią oprawy „architektoniczne", które idealnie komponują się z otoczeniem i charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi. Podczas targów prezentowaliśmy między innymi oprawy SWING LED, CORIA LED i MODERN LED, które przyciągały wzrok i zapraszały na nasze stoisko architektów i designerów.

Jednak estetyka i idealna harmonia opraw z otoczeniem, to nie jedyne wymagania jakie dziś stawiane są oświetleniu. Drugim, a właściwie najważniejszym kryterium doboru opraw oświetleniowych jest ich energooszczędność.

Jesteśmy firmą, która buduje własne know how od 27 lat. Posiadamy wiele innowacyjnych rozwiązań. Dział Badań i Rozwoju Lena Lighting konstruuje nowe produkty, wykorzystując najnowsze, światowe rozwiązania technologii LED oraz rozwiązania techniczne z zakresu sterowania oświetleniem. Nasze oprawy oświetleniowe wyposażone są w zintegrowane energooszczędne panele LED GO! o wysokich parametrach świetlnych. Dzięki staraniom naszych inżynierów udało nam się wprowadzić do oferty oprawy o klasie energetycznej A++, które również prezentowane były podczas targów.

Podsumowując nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu – dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, wyrazili swoje opinie i oczekiwania. Będziemy na pewno starali się zaspokoić ich potrzeby, by nasza oferta, która została przyjęta z dużym entuzjazmem mogła być wciąż udoskonalana i dopasowana do zmieniających się w szybkim tempie wymagań obecnych i mamy nadzieję nowych Klientów."


LENA LIGHTING

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem