Od redakcji 3/2021

Ei 3 - I okl
Szanowni Państwo,

Na początku lutego tego roku Rada Ministrów zatwierdziła nową politykę energetyczną dla Polski do roku 2040. Dokument PEP2040 zawiera wizję strategii Polski w zakresie transformacji energetycznej. Zgodnie z nią w 2040 r. ponad połowę mocy zainstalowanych mają stanowić źródła zeroemisyjne. Szczególną rolę ma odegrać wdrożenie do polskiego systemu elektroenergetycznego morskiej energetyki wiatrowej i uruchomienie elektrowni jądrowej.

Więcej…

Niemal 60.000 produktów w stałej ofercie TIM.pl

Już ponad pięć razy więcej produktów niż podczas startu w lipcu 2013 r. liczy tzw. magazynowa oferta internetowego sklepu elektrotechnicznego TIM.pl. To asortyment stale dostępny w ofercie i wysyłany do klientów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

20151117tim640

TIM SA – od czasu wejścia w sektor e-commerce i postawienia na multikanałowość (sprzedaż przez stronę www, aplikację mobilną, telefon, mail oraz za pośrednictwem biur i przedstawicieli handlowych) − stawia na natychmiastową dostępność jak najszerszej oferty. Dlatego każdego miesiąca zwiększa liczbę produktów stale dostępnych dla klientów.

Po uruchomieniu sprzedaży online w połowie 2013 r. wynosiła ona 11.000 produktów, pod koniec 2014 r. – 45.000, a dziś dochodzi do 60.000. Jeśli doliczyć do tego towar dostępny na zamówienie (zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu dni), okaże się, że stali klienci TIM SA z sektora B2B mają obecnie dostęp do ponad 113.000 unikalnych produktów.


− „Taka liczba czyni TIM niekwestionowanym liderem rynku dystrybucji artykułów elektrotechnicznych online. E-commerce to najbardziej dynamicznie rozwijający się kanał sprzedaży. Klucz do uzyskania i utrzymania w nim przewagi konkurencyjnej stanowi nie tylko atrakcyjna oferta cenowa, ale i stały dostęp klientów do jak najszerszego asortymentu" − komentuje Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA.

Pod koniec 2015 r. liczba produktów dostępnych od ręki dla klientów e-sklepu TIM.pl wzrośnie do 70.000. Dalszemu poszerzaniu i uatrakcyjnianiu oferty ma służyć czterokrotne powiększenie Centrum Logistycznego TIM SA w podwrocławskich Siechnicach, co nastąpi już w przyszłym roku.

TIM SA jest jednym z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Spółka powstała w 1987 r. we Wrocławiu, od 1998 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Sprzedaż prowadzona jest na TIM.pl, telefonicznie oraz poprzez ogólnopolską sieć biur i przedstawicieli handlowych.


(MK)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem