Od redakcji 7-8/2022

okladka Eeltroin 7 2022 iintSzanowni Państwo,

Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii jest wysokie nie tylko ze względu na postawione przez Komisję Europejską cele klimatyczne, lecz także – a może przede wszystkim – ze względu na potrzebę przynajmniej częściowego uniezależnienia się energetycznie naszego kraju. Potrzebę tę drastycznie uwypukliła wojna w Ukrainie i europejskie sankcje nałożone na rosyjskiego agresora. Zgodnie z wiążącym dla Polski unijnym celem redukcji emisji o 55% w 2030 r. nasz kraj będzie zobligowany pozyskiwać ponad 18 GW mocy z elektrowni wiatrowych na lądzie.

Więcej…

Conrad Business Supplies włącza do swojej oferty pełen asortyment przewodów, kabli i akcesoriów LAPP KABEL

Kable, przewody i złącza LAPP KABEL w ofercie firmy ConradOferta Conrad Business Supplies została powiększona o kable i przewody przemysłowe oraz akcesoria kablowe marki LAPP KABEL i obejmuje teraz pełen asortyment produktów tego dostawcy, a także szeroki wybór produktów systemowych – w sumie 20 000 artykułów.

Oferta obejmuje kable standardowe i o dużej elastyczności, złącza przemysłowe, elementy techniki łączeniowej, personalizowane rozwiązania systemowe, elementy automatyki i rozwiązania z zakresu robotyki przeznaczone dla nowoczesnych linii produkcyjnych, a także akcesoria techniczne. Podstawowym rynkiem Grupy Lapp jest sektor maszyn przemysłowych oraz inżynieria i utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych. Inne ważne rynki to przemysł spożywczy oraz sektor energetyczny, a także sektor rozwiązań mobilnych.

Dzięki wzbogaconej ofercie klienci firmy Conrad będą mogli korzystać z szerszego wyboru markowych produktów wysokiej jakości od innowacyjnego i zorientowanego na klienta dostawcy, jakim jest LAPP KABEL. Oferta obejmuje przewody przyłączeniowe i sterownicze ÖLFLEX®, które były pierwszymi w branży kablami sterowniczymi z żyłami kodowanymi kolorami, złącza przemysłowe EPIC® i dławnice kablowe SKINTOP®.

Jürgen Spörl, product manager, Conrad Business Supplies, powiedział:
– „Powiększenie naszego asortymentu o całą ofertę wiodących w branży produktów LAPP KABEL wzmocniło pozycję firmy Conrad i naszą zdolność do zaspokajania potrzeb klientów działających w wielu różnych sektorach rynku znajdujących się w czołówce przedsiębiorstw innowacyjnych. Współpraca ta jest zgodna z naszą polityką rozwijania mocnych i trwałych relacji partnerskich z firmami oferującymi rozwiązania stawiające czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom projektowym".

(CONRAD)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem