Od redakcji 3/2022

ELektroinstalator32020 okladka internetSzanowni Państwo,

W 2019 r. Ministerstwo Energii we współpracy z Ministerstwem Środowiska przygotowało program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w Polsce „Mój Prąd” skierowany do gospodarstw domowych. Głównym celem programu jest zwiększenie produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych, a jego budżet wynosi 1 mld zł.

Więcej…

Targi ELEKTROTECHNIKA 2015

Targi elektrotechnika 2014Najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu elektrycznego, automatyki i systemów zabezpieczeń będzie można zobaczyć po raz 13. w Warszawie. W dniach 25-27 marca w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA 2015.

Targi ELEKTROTECHNIKA są skierowane do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych oraz rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbędą się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.

Integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA są konferencje, szkolenia i warsztaty. Najważniejsze wydarzenie to cykl kilkunastu szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach − organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa.

Uczestnicy spotkań dzięki takiej formule targów mają możliwość skonfrontowania na stoiskach targowych uzyskanych informacji z praktyczną ofertą producentów. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

W ramach Targów ELEKTROTECHNIKA 2015 odbędzie się kilkanaście szkoleń skierowanych do grup uczestników liczących po 100-150 osób. Szkolenia i warsztaty zgromadzą niemal wszystkich specjalistów z branży. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi około 20 000 branżystów.

20141105soma540

Targi ELEKTROTECHNIKA to:

  • formuła B2B
  • możliwość pozyskania klientów i nawiązania nowych relacji biznesowych
  • bogaty program spotkań szkoleniowych dla 2000 uczestników
  • możliwość dotarcia z ofertą do ponad 150 000 specjalistów
  • ponad 20 000 odwiedzających
  • szkoleniowo-wystawowy charakter targów
  • możliwość nawiązania kontaktów z klientami spoza Unii Europejskiej, zwłaszcza z Azji Środkowej, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji targów można uzyskać na stronie internetowej www.elektroinstalacje.pl, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(SOMA)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem