Od redakcji 5/2017

001 Okladka EI05We wrześniu br. pod Szyndzielnią spotkają się tradycyjnie przedstawiciele różnych zawodów związanych z branżą elektroenergetyczną. W tym roku spotkanie będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ Targi ENERGETAB odbędą się po raz 30.

Więcej…

Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw Ledinaire, wdrażając je do swojej oferty opraw LED

11Philips Lighting, światowy lider branży oświetleniowej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wspólnej ambicji budowania pozycji rynkowej włącza markę Ledinaire do rodziny opraw Philips jako Philips Ledinaire. Zmiana sukcesywnie następuje od początku pierwszego półrocza 2017 roku, indywidualnie na każdym produkcie w miarę wyprzedawania aktualnych stanów magazynowych.

Philips Ledinaire to kompletne portfolio opraw LED do szerokiej gamy instalacji, gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczne oświetlenie w przystępnej cenie.

Wprowadzenie rodziny Ledinaire do portfolio produktowego firmy Philips rozszerza portfolio światowego lidera w dziedzinie oświetlenia, a także obejmuje Ledinaire parasolem korzyści wynikających z przynależności do globalnie rozpoznawanej marki. Zmiany, które zostaną wprowadzone do linii Ledinaire obejmą aktualizację szaty graficznej, kodów 12NC (kody EAN pozostają bez zmian), a także wydłużenie okresu gwarancyjnego z 2 do 3 lat.

Linia produktów Ledinaire to szerokie portfolio niezawodnych, energooszczędnych i atrakcyjnych cenowo opraw LED charakteryzujących się szybkim i prostym montażem. Philips Ledinaire to bezpośrednie zamienniki LED dla opraw konwencjonalnych. Średni czas eksploatacji bez konserwacji wynosi 30 000 godzin, natomiast poziom awaryjności utrzymany jest na poziomie <1,5% dla 5000 godzin. Produkty z portfolio przeznaczone są do zastosowań w małych projektach oświetleniowych. Portfolio Ledinaire jest zgodne ze standardami oświetleniowymi oraz oprawy z tej rodziny certyfikowane są przez Państwowy Zakład Higieny.

(...)

Opracowano na podstawie
materiałów Philips Lighting

Pełna wersja artykułu w EI 4/2017 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem