Od redakcji 6/2017

001 Okladka EI06

We wrześniu br. odbyły się największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego – ENERGETAB 2017.Była to jubileuszowa 30. edycja tego  wydarzenia. Na otwarciu podkreślano znaczenie targów dla polskiej elektroenergetyki jako miejsca skupiającego energię branży i ułatwiającego jej kreatywny przepływ oraz transformację w dalsze działania biznesowo-naukowe.

Więcej…

Kolejna Eurowizja z oświetleniem OSRAM

20170505OsramJuż po raz trzeci firma OSRAM, została zaproszona do współpracy podczas europejskiego Konkursu Piosenki. Jako oficjalny partner oświetleniowy i specjalista w dziedzinie innowacyjnych technologii, OSRAM udostępni swoje produkty i zapewni wyjątkowe efekty świetlne podczas występów.

Po raz pierwszy firma OSRAM została zaproszona do współpracy przy Konkursie Eurowizji w Wiedniu, w 2015 roku. Sukces widowiska i technologii sprawił, że organizatorzy Eurowizji postanowili kontynuować współpracę przy systemach oświetleniowych w zeszłym roku w Sztokholmie i teraz w Kijowie.

20170505Osram1Konkurs Piosenki Eurowizji oświetlą innowacyjne produkty marki Claypaky. Najważniejszym elementem zaplanowanych iluminacji będzie ponad 150 ruchomych głów Scenius Unico, które zapewnią wyjątkowe efekty świetlne, a na scenie zostanie zastosowane specjalne rozwiązanie – lampa wyładowcza o mocy 1400 W i temperaturze barwowej 6500K. 

Oprócz oficjalnego głosowania podczas konkursu, OSRAM udostępni specjalny system przeznaczony dla publiczności zgromadzonej przed telewizorami. Gdy artyści będą śpiewać zarówno w półfinałach, jak i w wielkim finale, fani będą mogli oddawać swoje głosy na ulubionych wykonawców za pomocą interaktywnej aplikacji. Do każdego z przyznawanych punktów od 1 do 12 przyporządkowany zostanie konkretny kolor. W zależności od tego ile punktów zgromadzi dana piosenka, budynek Kijowskiej Miejskiej Administracji Państwowej i gmach Opery Narodowej Ukrainy im. Tarasa Szewczenki w Kijowie zostaną rozświetlone odpowiednią barwą światła. Wyniki głosowania będą od razu widoczne w mieście, a dzięki zainstalowanym kamerom – również na całym świecie.

Eurowizja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Kijowie w dniach 9-13 maja i wezmą w niej udział wykonawcy z 43 krajów. Rolę gospodarza widowiska będzie pełnić ukraińskie trio: Timur Mirosznyczenko, Wołodymyr Ostapczuk i Oleksandr Skiczko.

 

Informacja prasowa Osram

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem